Nábytek z palet se stal v poslední době čím dál více oblíbený. Prvním důvodem je, že budete doma mít originální nábytek a druhý důvod, je ten, že budete mít doma nábytek za nízkou cenu. Výhodou je, že pokud palety necháte v přírodní podobě, můžete jej pak spálit. Jestliže tedy, ale si budete chtít udělat venkovní posezení či manželskou postel, budete potřebovat větší zásobu palet.euro palety
Konferenční stolek
K výrobě vám stačí jen jedna paleta. Klidně jen můžete paletu postavit před sedací soupravu. Dále můžete k paletě přimontovat kolečka a váš stůl bude pohybliví. Na horní části palety to můžete nechat přírodní či můžete použít dřevěnou desku nebo sklo. Pokud budete více zručný, můžete si s konferenčním stolkem pořádně vyhrát.
Knihovna
I tady vám k výrobě postačí jen jedna paleta. Jediný co je potřeba natřít paletu barvou, aby vám ladila s interiérem a připevnit jí ke zdi. Pokud si časem seženete více palet, můžete svojí knihovnu rozšířit.
Manželská postel
Častěji jsou viděny postele v našich ložnicích vyrobený z palet. Z více palet si můžete vytvořit konstrukci postele, záleží jen na vaší fantazii, jak byste chtěli, aby postel vypadala. Můžete jí i vyzdobit LED světýlky, když je večer zapnete, dodají posteli, ten správný šmrnc. Poté si můžete sehnat pohodlnou matraci a postel je hotová a uvidíte, jak se vám bude krásně spát.zahradní lavička
Stojan na víno
Jestliže jste milovník vína a ještě doma nemáte stojan na víno, tak určitě oceníte tuto variantu. Jen stačí paletu natřít barvou, jakou si vy přejete a můžete jí připevnit v kuchyni, obývacím pokoji či tam kam se vám hodí. Výhodou je, že můžete paletu využít i na jiné věci, než jen na víno.
Krásná zahrádka
Z palet si můžete doma vytvořit krásnou zahrádku. Můžete je využít na bylinky či na kytky, které chcete pěstovat. Zahrádku můžete mít na balkóně, zahradě, v domě či bytě. Palety stačí jen opět natřít či klidně můžete nechat přírodní vzhled.

4.5/5 - (2 votes)