Podle některých předpokladů se budou ceny nemovitostí i nadále zvyšovat. Což je jistě špatná zpráva pro ty, kteří už dlouhou dobu uvažují o vlastním bydlení a stále nemají našetřeno dostatečné množství finančních prostředků. Vzhledem k tomu, že se tedy ceny rozhodně nesníží, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu vhodného bydlení hned teď. Řešením je hypotéka u některého nebankovního poskytovatele.

prasátko

  • Proč nebankovního?
    • Protože v bance jsou podmínky stanovené celkem přísně, a ne každý jejich sítem projde.
    • Pokud jste kupříkladu v minulosti opomněli zaplatit nějaké důležité instituci, pak máte jistě záznam v registru dlužníků.
    • Ačkoliv jste jistě už svůj dluh dávno vyrovnali, stejně musíte počkat několik let, než dojde k vymazání vašeho jména.

U nebankovních poskytovatelů je hypotéka https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/ nastavena na schopnosti splácet a na zástavě nemovitosti. Registry dlužníků jsou tedy podružnou záležitostí a nijak podrobně se nezkoumají. Odpadá také zkoumání, nač bude klient své finance využívat.

Podmínky, které jsou velmi přijatelné

Úroková sazba americké hypotéky se běžně pohybuje od pěti do jedenácti procent. Tato sazba je v podstatě stejná u banky i nebankovního poskytovatele. Jen s tím rozdílem, že v bance musíte mít čisté registry a doložitelné příjmy.

úśpěch

  • Podnikatelé, kteří zažádají o podnikatelský úvěr, jej mohou dostat i v případě, že je jejich daňové přiznání příliš nízké.

Registry dlužníků, které nejsou průchozí, se dají legálně obejít. Stačí přibrat nějakého spolužadatele, který je v tomto ohledu v pořádku a není problém dosáhnout na úrokovou sazbu od čtyř procent. Americkou hypotéku od nebankovního poskytovatele je také možné doplatit kdykoliv, a to bez jakýchkoliv sankcí. Doba splácení se může prodloužit až na třicet let. Díky tomu jsou splátky velice přijatelné.

4.5/5 - (2 votes)