Každý rodinný dům, by měl mít svůj plot, který Vás chrání před zloději, či zvědavými sousedy. Pokud kolem svého domu nemáte žádný plot, tak je ten nejvyšší čas začít. Dlouho neváhejte a zvolte betonový plot, který je nejlepší. V dnešním srovnání, si řekneme proč.

Dřevěný plot je nejstarší verzí a už se moc nevidí. Tyto ploty se stavěli převážně dříve, a to kolem chat a chalup. Tyto ploty jsou sice hezké na pohled a postavíte je své pomocí, ale musí se neustále ošetřovat. Plot potřebuje natírat a ošetřovat lakem, aby vydržel dlouhé roky. Ovšem tento plot pořídíte za nízkou cenu a postaví ho kdokoliv.

betonové ploty

Plot pletivový je hojně stavěný jak u nás, tak v zahraničí. Tento plot je za dostupnou cenu a také ho můžete vystavět kdekoliv. Tento plot se dá opatřit ostnatým drátem, a to i dvojitým, či trojitým. Tyto ploty mají vysokou kvalitu a vydrží dlouhé roky. Jde o ideální poměr ceny a kvality. I proto se staví velmi hojně a lidé na ně nedají dopustit.

betonové ploty

Betonové ploty jsou zaručeně tou nejlepší možnou volbou. Zaručí Vám dokonalé soukromí na pozemku a nikdo na Vás neuvidí. Zajistí Vám také protihlukovou a povětrnostní bariéru a dokonalé soukromí. Plot vystavíte kdekoliv a jeho výška může být až 3 metry. Navíc si budete moct vybrat z mnoha dekorů a výplní. Dekor může být v mnoho provedení a to cihla, či vzhled dřeva. Tyto ploty jsou postaveny rychle a snadně. Součástí plotu může být také vjezdová brána, či vchodová branka. Vjezdové brány provádí tato firma dvoukřídlé, nebo samonosné posuvné brány. Jakou si vyberete a jakou si dáte výplň, je čistě na Vás. Samozřejmostí je, že na plot nepotřebujete žádné stavební povolení a ušetříte si tak mnoho času s běháním po úřadech.

Jestliže tedy zvažujete postavení plotu, tak se podívejte na betonovou verzi. Zaručeně se Vám bude líbit a zjistíte, že bez plotu to není ono.