Techniku footjob https://mataharisalon.cz/cs/foot-job lze provádět tak, že kromě penisu se vám bude masérka svými chodidly věnovat i jiným částem těla, může vám jimi přejíždět po stehnech, po zádech, po břiše, zkrátka vám svými ploskami navodí rozkoš, jak si přejete. Můžete ji však také požádat o to, zda byste mohli obnažená chodidla sledovat přímým pohledem v komplexní harmonii, v jejich přirozených křivkách a proporcích.

pohled na bosá chodidla

Proporcionalita chodidel – ženská chodidla vynikají svými dokonalými tvary, které by jim mohl závidět leckterý sochař či malíř. Budete-li je sledovat pozorně, snadno si uvědomíte, jak dokonale na sebe navazují ustupující prsty, hluboké vyklenutí a patní zaoblení, a jak toto umělecké dílo zároveň plní důležitou funkci nést celou váhu těla i v náročných situacích, jako je chůze, běh nebo výskoky.

dívka na posteli

Kromě tvarové dokonalosti tu máme ve hře ještě další faktor, o němž vám dovedou pohovořit na profesionální úrovni specialisté, kteří se věnují reflexní terapii. Každý milimetr plochy chodidla odráží jinou část těla, je to jakési pomyslné zrcadlo našeho já, takže když zaměříte pozornost na každou jeho část, propojuje vás to s celým tělesným korpusem. Kupříkladu pata v sobě zahrnuje tlusté střevo, hýždě, pánev a pohlavní orgány, střed plosek zas ledviny, játra a žlučník, žaludek, tenké střevo a dvanácterník. Plocha pod prstními klouby je ve spojení se srdcem a plícemi, palec je odrazem mozku, míchy a nervové soustavy a ostatní prsty souvisí se smyslovými orgány (oči, ústa, nos a uši). Zjednodušeně řečeno, pohledem na chodidla, jako byste se dívali na masérku v celé její kráse.

Růžová barva je barvou smyslnosti a lásky – když si uvědomíte, jak smyslné dovedou být ženské růžové rty, pak vám jistě dojde, že totéž vzrušení lze zaznamenat u růžových plosek. Růžová barva zdůrazní všechnu tu tvarovou krásu, takže tu máme naprosto dokonalý výtvor, hodný skutečného obdivu.