se et=UTF-8″>

Pokud zařizujete byt, nebo jeho část, jistě přemýšlíte nejenom o designu nábytku, ale také vás zajímá jeho využití, co se týká úložných prostor. Naše byty totiž nejsou “nafukovací”, a proto chceme využít každičký centimetr pro uskladnění sezónního oblečení, bot, hraček a dalších věcí, bez kterých se neobejdeme. Jak je ale ukrýt, aby byly snadno dostupné a přehledně uložené? Není nic jednoduššího než navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde se budete moci na vlastní oči přesvědčit o námi dodávaných materiálech a návrzích na vestavěné i klasické skříně, kuchyňské linky a další sortiment, který splňuje všechny požadavky na současný trend moderního bydlení.Interiér s moderní bílou skříní Další variantou, jak se spojit s naším léty prověřeným obchodem, jekontakt Sten-skrine, uvedený na našich internetových stránkách. Zde se dozvíte veškeré informace k nabízeným produktům i službám.
Naše firma má za sebou již více než dvacet pět let práce a zkušeností v návrzích a výrobě výše zmiňovaného nábytku na míru. Pracujeme s materiály nejvyšší kvality a zaměstnáváme odborníky na slovo vzaté. Od architektů, přes truhláře v dílnách, až po montážníky, pracující v terénu. Poskytujeme náhledy na 3D návrhy, vzorové kalkulace i poradnu ohledně výběru materiálu s ohledem na použití výsledného produktu. Poradíme si skutečně s každým neobvyklým řešením rozměrem nábytku, aby do daného místa přesně zapadnul. Nabízíme ohromné množství materiálů, z nichž si zákazníci oblíbili zejména lamino, jež nabízíme ve více než třech stech dekorech. Výplně dveří skříní může dle vašeho vkusu zdobit například ratan, bambus, sklo a další zajímavé prvky, jako jsou například potisky skleněných výplní vaší oblíbeným motivem. Ložnice s vestavěnými skříněmi
Přijďte se k nám bez obav poradit o svých snech a představách. Rádi Vám budeme nápomocni při jejich zdárné realizaci! Dejte svému domovu neotřelý a moderní nábytek s puncem elegance.