O bydlení se bát nemusíte
V posledních dvou letech zdražilo snad absolutně všechno, bydlení nevyjímaje. Dnes si svůj vlastní dům může dovolit jen málokdo, protože zdražily i hypotéky, a tak si ji může vzít jen hrstka lidí. Značné části obyvatel se tak nadobro uzavřely dveře k vlastnímu bydlení. Zděné domy se s pozemkem pohybují v řádech několika milionů, což je částka, která byla ještě před pár lety naprosto nemyslitelná. Mnoho lidí nemůže za dům zaplatit 3 a více milionů, ale sehnat dům za tuto částku je takřka nemožné.

Patříte mezi ty, kteří svůj sen za vlastním bydlením vzdát nechtějí? Pokud máte hotovost, nebo si můžete vzít úvěr na 2-3 miliony Kč, můžete si vybrat některý z domů, které pro vás připravujeme. Jedná se o mobilní domy v Praze, které jsou konstruovány tak, aby vám poskytovali vše, co je potřeba pro pohodlný a komfortní život.

mobilní domy

Mobilní domy ušly kus cesty
Dávno neplatí, že mobilní dům je ošklivý a vypadá jako maringotka. V dnešní době jsou to domy plně vybavené, mají přípojky k sítím, celoroční domy jsou zateplené a jejich design ušel dlouhou cestu – dnes mnohé z nich nerozeznáte od jiných. A právě to jsou důvody, proč si toto bydlení pořizuje čím dál více lidí.

U nás najdete domy nové a moderní, klasické domy a to i použité. Ty moderní mají design inspirovaný severskými zeměmi a určitě se vám zalíbí. Domy upoutají pozornost na první pohled, mají velká okna, díky kterým bude interiér světlý, a jsou tak akorát velké, aby vám úklid nezabral celý den.

mobilní dům

Prohlédněte si naše domy, a nějaký si určitě vyberete. Rádi vám je ukážeme místě, a můžete si prohlédnout vybraný kus osobně. Domy jsou připravené k nastěhování – pokud v něm chcete žít trvale, je třeba vybrat z kategorie celoročních domů. Máme i domy sezonní, které jsou využívány jako letní chaty.
Všechny domy stačí napojit k přípojkám a můžete se stěhovat.