Doby, kdy se pořízení klimatizace do bytu lidé bránili, jsou už minulostí. Panovaly totiž obavy, že nepřinášejí pro naše zdraví mnoho pozitivního. Možná to bylo způsobeno i tím, že s ní spotřebitelé neuměli dostatečně zacházet. Někdy se na jejich špatné pověsti podílely i nekvalitní výrobky.
domácí život
§  Dnešní klimatizační jednotky řeší kvalitu vzduchu šetrně v každém prostoru.
Dalším problémem byla jejich vysoká energetická náročnost. I tento problém je u kvalitních klimatizací dávno odbourán. Dokonce ani hluk už jim není vlastní.
§  Moderní invertorová technologie disponuje tou výhodou, že je její provoz pro člověka téměř neslyšitelný.

V místnosti s klimatizací můžete klidně spát a nebude vás rušit žádný nežádoucí a protivný hluk. Ventilátory, které nepříjemně šustily, jsou už dávnou minulostí. Dnes je nahradily vyspělé invertory, které pracují neslyšně.

Tiše a neúnavně

Klimatizace navíc dokáže pracovat tak, že elektrickou energii, kterou ke svému fungování potřebuje, dokáže i ušetřit.
–         Klimatizační jednotky jsou navrhovány tak, aby byly použitelné nejen v kancelářích a malých bytech, ale i ve velkých rodinných domech.
–         Současná klimatizační jednotka je velice vhodná do bytů, ve kterých pobývají alergici a malé děti.
–         Ionizací dokáží odstranit z prostoru viry a alergeny.
novorozený chlapeček
Tím, že je možno je ovládat mobilním telefonem nebo počítačem, může si její majitel zajistit vhodné a příjemné prostředí ještě před svým příchodem. Klimatizace pracuje neúnavně a spolehlivě čtyřiadvacet hodin. Toto zařízení dokáže vytopit místnosti do pěti stupňů mrazu venkovní teploty. Pokud si vybereme renomovaného výrobce klimatizačních jednotek, nemusíme se bát ani toho, že si do bytu namontujeme neforemnou krabici, která bude náš dokonalý byt hyzdit. Moderní design působí naopak velice vkusně a perfektně splyne s interiérem.