Konopí je zajímavá rostlina, která má prokazatelné účinky na lidský organismus. Lidem se nelíbí, že tato rostlina dokáže působit i psychoaktivně, což někteří využívají k tomu, že je tato rostlina permanentně zahazována různými mýty a nepravdami. Ačkoliv je pravda, že konopí dokáže člověka omámit a takzvaně zdrogovat, je nutné uznat, že i tento stav má na lidský organismus určité zdravotní účinky, a to samozřejmě ty pozitivní. I to je důvod, proč mnoho lidí se rozhoduje pro semínka z bohatého sortimentu , kde lze najít jak základní, tak pokročilé produkty.

konopí

Dejte si pozor na to, k čemu semínka používáte

Člověka by mohlo napadnout, že když se prodávají semínka, je všechno legální. To však není pravda, neboť jakmile u vás policie najde vzrostlou rostlinu konopí, budete mít velký problém. Pokud půjde o rostlin ve větším počtu než je 5 kusů, pak jde již o trestný čin. Tímto se má potírat zločin v podobě pěstování omamných látek, avšak když si uvědomíte, kolik rostliny je potřeba k vytvoření skutečně účinné masti, pak vám to přijde velice úsměvné, pokud jde o tuto regulaci.

Neriskujte, když to není třeba

Pokud se budete chtít i přes přísný zákon pustit do pěstování, měli byste znát rizika. Kromě toho, že vám hrozí vězení, je nutné myslet i na poměrně tučnou pokutu. Přitom je to často otázka morálky, neboť většina osob, kteří si doma pěstují nějakou rostlinu konopí, nemají špatné úmysly. Je však špatné, když si semena konopí pořídíte za jediným účelem, a to abyste mohli tuto rostlinu pěstovat pro osoby, které ji využívají pro potřeby podávání drog.

sazenice

Mějte proto sami jasno v tom, co vlastně chcete, avšak zbytečně neriskujte. Pěstování je krásná věc, ale abyste se kvůli tomu dostali to vězení, to za to opravdu nestojí. Podívejte se po nějaké alternativě, neboť v dnešní době existuje alternativa snad ke všemu, a pěstování konopí tomu není výjimkou.