Mít dobrý sex, to je základem dobrého vztahu. Když se dva neshodnou, vždy se vyskytnou pocity, které mají neblahý vliv na jejich partnerskou pohodu. Muž se cítí vinen, protože potíže s erekcí se zdají být pouze jeho záležitostí, a tak se snaží za pomoci modrého zázraku – viagry,vše zlepšit. Dnes již existuje široká škála i jiných přírodních tablet na zvýšení pohlavní potence, ovšem  ne každému pomohou. K sehnání jsou naopak i extra silné přípravky, které chuť na sex nezvyšují, zato slibují dlouhotrvající erekci. Nesmí je používat muži s nemocným srdcem, ale i ti zdraví riskují nepříjemné vedlejší účinky.
modré tablety.jpg
 
Co je dobrým sexem pro ženu? 
V záležitosti skvělého sexu jako by se zdál vliv ženy zanedbatelný. Ptají se muži vůbec svých partnerek,co si ony přejí a jaký ony mají ze svého ženského hlediska názor na užívání viagry a jí podobných pilulek? Muži jsou přesvědčeni, že bez dokonalé erekce je celý sexuální akt naprosto neuspokojivý. Jejich mužská ješitnost jim přikazuje ukázat se před ženou v té nejlepší kondici. Není přece vůbec přípustné, aby se slova erektilní dysfunkce vloudila do myšlenek jeho partnerky. A tak raději třeba i tajně spolknout zázračnou tabletku.
nahá žena v botech.jpg 
Jak je to se sexuální touhou?
Není to přece tak jednoduché, že erekce rovná se touha po sexu. Existuje spousta i mladých mužů, kteří problémy s erekcí vůbec žádnou nemají, přesto sex potřebují a chtějí jen málokdy. Inu, touha po sexu prostě vzniká v hlavě, a tak ani tomu, komu v těle klesá hladina testosteronu, nemusí sexuální náruživost vůbec chybět. Naštěstí žena má erotogenních zón po těle rozeseto mnoho, takže dokonale tvrdý penis není to jediné, co k sexuálnímu uspokojení potřebuje. Většinou k tomu potřebuje mnohem více city, něhu a lásku. A partnerka sama má svoje vzrušení dávat najevo, protože muži tím dává to největší afrodisiakum.