Chcete doplnit vaši domácí vinotéku o nějaký opravdu kvalitní kousek suchého bílého vína? Nebo potřebujete pořídit dárek pro vašeho šéfa, který bude slavit narozeniny a je milovníkem bílých suchých vín? Určitě nešlápnete vedle, pokud pořídíte víno sauvignon blanc Iwc-club. Tato odrůda hroznů pochází z Francie a víno je velice osvěžující. Hodně také záleží na oblasti, kde se víno pěstuje, může se potom chuťově celkem výrazně lišit, v chladnějších oblastech bude víno se znatelnou kyselostí, v teplých oblastech bude víno sladší.

saugvinon

Víno výborně koresponduje se zeleninovými pokrmy a saláty, ale i s mořskými plody a rybami. Jisté prostě je, že žádného z milovníků suchých bílých vín prostě neurazí, ale naopak ho nadchne a pokud své návštěvě dáte vybrat i jiná suchá vína, pravý znalec jistě zvolí právě sauvignon blanc. Tato odrůda je prostě zárukou, že nemůže zklamat, ačkoli se jedná pořád o tutéž odrůdu vína, může se trochu chuťově lišit, právě podle podmínek pěstitelského regionu. Pokud chceme třeba naši váženou návštěvu ohromit informacemi o námi nabízeném víně, je dobré se připravit a nastudovat všechny podrobné informace na stránkách iwc-clubu, který tato vína nabízí. Je jisté, že zapůsobíte jako pravý znalec vín a víno vámi podávané rázem získá záruku té nejlepší volby.

saugvinon

Vína Saugvinon blanc jsou představena v široké nabídce a je dobré si předem připravit i pohoštění, které bude perfektně korespondovat s podávaným vínem. Prostě se na slavnostní chvíli u vás doma, kde budete vítat své hosty nachystat tím, že těsně před návštěvou bude stačit sáhnout do lednice a nakrájet avokádo, kozí sýr, nebo třeba udělat pohoštění z mořských plodů. K určitým vínům bude nejlépe sedět zeleninový salát, takže je potřeba, aby vaše lednice opravdu mohla nabídnout všechny potřebné suroviny. S vínem saugvinon blanc po takto důsledné přípravě rozhodně nešlápnete vedle, ale naopak uděláte nejlepší dojem i na ty nejnáročnější hosty.