Zima docela rychle utekla, jaro je v plném proudu a pomaličku nám klepe na dveře léto. Teploty šplhají výš a výš, sluníčko pálí, a my často přemýšlíme, čím se zchladit. Většina lidí vyhledává chladné nápoje a potraviny. Kromě zmrzlin si své místo vydobyly domácí limonády. Ty dnes najdete téměř na každém rohu, ale ne všude najdete TU limonádu, která si vás prostě získá.
Uhodnete, jaké ovoce je používáno jako ochucovadlo do ledové vody? Správně, je to citron.

citron s mátou

Jste fanouškem citronu a pochutin z něho vyrobených? Citron je docela kontroverzní ovoce kvůli své kyselejší chuti, ale díky ní je to velmi osvěžující ovoce. Proto se skvěle hodí do domácích limonád. Citrónové sirupy https://eshop.koldokol.cz/citronove-sirupy/ bez velkého množství cukru neseženete všude. U nás ale ano.
Najdete u nás sirup z citronu, případně citron s mátou pro ještě lepší chuť.

Máte rádi limonády? Můžete si je připravovat klidně u sebe doma, protože u nás koupit kvalitní BIO sirup v praktickém obalu, ze kterého si přímo načepujete potřebné množství sirupu, aniž byste museli cokoliv šroubovat. Máme pro vás balení o váze 3 kila, ze kterého vyrobíte až 25 litrů skvělé domácí limonády. Pro velkou rodinu a velký počet přátel na letní grilovačky a oslavy je to ideální velikost.
Toto balení je skvělé i pro restaurace a kavárny. Manipulace s ním je snadná, rychlá a čistá.

citronová limonáda

Nejen v létě!
Sirup je sice ideální do limonády – jen si představte limonádu s ledem uprostřed horkého dne! Ale použít ji můžete klidně i v zimě do čaje. Do čaje si přece běžně dáváme citron, tak proč ne sirup? Nemusíte jej dát hodně – stačí kapka na ovonění, protože naše sirupy jsou hodně aromatické a mají výraznou chuť.
Co u nás ještě najdete? Spoustu výrobků si vyrábíme sami v BIO kvalitě. Máme mnoho druhů sirupů, a každý vybízí k jeho vyzkoušení. Najdete u nás i neobvyklé příchutě a několik velikostí lahví.