Máme několik slov, která jsou uvedená v negativním slovníku, co v internetovém vyhledávání nemají vůbec smysl. Většinou spíše škodí odkazu a snižují jeho hodnotu. Jsou to hlavně předložky, spojky, nepodstatná slova a zájmena, která tu kvalitu snižují. Do vyhledávače je sice člověk napíše, ale vyhledávač je nezaznamená, proto mohou ve větším smyslu spíše uškodit, takže je lepší, když v klíčových slovech tahle https://www.seolight.cz/stop-words nejsou. Tyhle slova indexovací robot zcela ignoruje a tím pádem je nikdy ani nezaznamená a opravdu to zbytečně snižuje kvalitu odkazu, což by byla škoda, kdybyste tohle nevěděli.

adwords

Když budete chtít spolupracovat s naší firmou, tak bychom pro vás chtěli vytvořit opravdu ty nejlepší služby, a to se vším všudy. Vždy vybíráme jenom adekvátní klíčová slova z nabídky těch nejvíce používaných. Máme přístup ke slovům, která lidé píšou nejvíce do vyhledávače Google a Seznam, které souvisí s vaší službou nebo produktem. Bez nás byste tohle nevěděli a určitě by se to odrazilo na výsledku vyhledávání.

marketing

Reklama a optimalizace

Jste tak trochu stará škola a všechnu svoji reklamní činnost směřujete pouze přes letáky, brožury a vizitky a podobně? Tohle je sice super, ale mnohem lepší by pro vás mohlo být, kdybyste si vybrali i internet jako nejlepší a nejmodernější způsob k propagaci reklamy. Tahle reklama určitě nezklame, stejně tak jako i my, kteří se vždy budeme starat o to, abyste se měli moc dobře a aby hlavně všechno, co děláte, mělo smysl a využili jste veškerý svůj potenciál a prostředky, které máte a dostali z toho co nejvíce. Přes internet to má smysl, stejně tak jako kampaň na sociální síti, email marketing a další metody, které jsou na podobné principu. Založíme vám i facebookové stránky, na kterých můžete také rozjet svoji reklamu a kampaň. Budete nadšení.