Slovo, které máme na mysli, zná moc dobře každý z nás. Jen málokdo jej ale opravdu praktikuje tak, jak by se praktikovat mělo. Máme na mysli slovo pohyb. Ano, jedná se opravdu o tolikrát skloňované slovo a přeci ho neznáme Naklíčeno. Tedy alespoň někteří z nás. Dalo by se říct, že se jedná o projev každého člověka. Bohužel ale spousta lidí velmi zpohodlněla a mnohem raději se dívají na to, jak jiní sportují, než aby sami se sebou něco dělali. Pokud se sebou ale nezačneme něco dělat, může to dojít až tak daleko, že se dostaneme do kruhu, ze kterého nebude cesty ven.dva.jpg
Když se na sebe člověk podívá do zrcadla, jsou zde dvě možnosti. Buď nad sebou mávne rukou, nebo se rozhodne se sebou začít něco dělat. Ano, nejlepší je možnost číslo dvě. Jen málokdo toho ale opravdu docílí. Pro některé není vůbec nic snadného, zvednout se z gauče a jít se ven alespoň projít a rozhýbat kosti.
Bohužel těsná sukně, nebo rifle, které jsou upnuté, prostě nesluší každému. Tohle je něco, co by si lidé již měli konečně zapamatovat.
Jestli je něco, co by se nikdy nemělo podceňovat pak je to smysl samotného pohybu. Pokud jej totiž budeme ignorovat, může to zajít tak daleko, že se brzy dostaví kardiovaskulární onemocnění, začne se objevovat vysoký tlak a mnoho dalších onemocnění, o které nikdo opravdu nestojí.
Jestli je něco, co je také opravdu nepříjemné a omezující, pak je to diabetes.
Někomu tyto informace jdou bohužel jedním uchem dovnitř a druhým zase ven a to z toho důvodu, že je slyšíme každý den. Bohužel ale je potřeba vzít je do úvahy dříve, než bude pozdě.davy lidí.jpg
Podle posledních výzkumů, které byly prováděny, bylo zjištěno, že mnohem méně, než 20% populace dělá aktivně nějaký ten sport nebo alespoň chodí cvičit.
Pokud patříte k těm, kteří nesportují nebo alespoň necvičí, pak byste se nad sebou měli raději zamyslet. Opravdu chcete, abyste se museli v brzkém věku prát se zdravotními komplikacemi?