Střílení lasery

Pokud Vás lákají střelné zbraně na světelném principu, volba je jasná. Hra jménem laser game je čím dál populárnější. Garantujeme, že na každodenní problémy v aréně velmi rychle zapomenete.

Barevné kuličky

Podobně jako u laser game, i paintball je založen na snaze střelit co nejvíc svých protihráčů. Tentokrát ovšem nejste zavření v barevně nasvícené místnosti s překážkami, ale hraje se v nejrůznějších prostředích, především venku: v polorozbořených budovách, továrních halách, nebo i v lese. Sportovní paintball je hrán na vymezeném čtvercovém území s nafukovacími překážkami.
paintballing.jpg

Ke střílení se při paintballu používají zbraně, které mají v zásobníku barevné kuličky, jenž při zásahu protivníka prasknou a zanechají barevnou skvrnu. Už proto hráči nosí speciální oděv a také masku, která chrání obličej, čelo a krk.

Paintball je fyzicky o něco náročnější než laser game, také je znatelná váha zbraně a velký rozdíl tvoří bolestivost při zásahu. Když budete mít správné vybavení, až na pár modřin se vám nemůže nic stát. Jakmile se vám podaří zásah hráče z nepřátelského družstva, na svoji újmu rychle zapomenete.

Trampolíny

Nic vás nevrátí do dětských let tak rychle jako návštěva JumpParku. Trampolínový park nabízí jak skvělou zábavu, tak způsob, jak udělat něco pro své zdraví. Nejenom že si perfektně odpočinete, také posílíte své svaly a spálíte přebytečné kalorie.
motokárová dráha.jpg

Jako Formule 1

Motokáry jsou lákadlem pro všechny, kdo mají rádi rychlost a jsou soutěživí. Závodit mohou všechny věkové kategorie a vysoká hladina adrenalinu v krvi je zaručená. Troufnete na nový rychlostní rekord?

Únikové hry

Únikové hry vás naprosto pohltí a prověří vaše logické myšlení i schopnost spolupráce. Hlavním principem je, že jste spolu s několika dalšími lidmi zamčeni v místnosti, ze které se musíte pomocí hádanek a skrytých nápověd dostat ven. Ale pozor, máte jen omezený časový limit.