S novým rokem přichází i nové možnosti. Opět přemýšlíme o letošních dovolených, opět plánujeme výlety, zážitky a poznávací akce. Každý se těší, až zase bude mít nějaké volno, bude si moci vychutnat chvíle odpočinku a relaxace, načerpat nové síly nebo zažít netradiční zážitky. Podívat se do míst, kam normálně nechodíme, objevit nová místa, kulturu a spoustu zábavy to nás prostě baví a to nejenom v létě, ale i v zimě. Od toho se odvíjí také místo našeho ubytování.

Krásné prostředí a nejenom prostředí, ale také mnoho zajímavých míst k poznání, to vše se snoubí pod pojmem ubytování dolní morava.

dolní morava krajina

Najdete zde moderně postavené resorty, které netrpělivě čekají až je navštívíte. Bude to letní nebo zimní dovolená? Každý má na výběr. V blízkosti se nachází lyžařské areály, stejně tak jako termální lázně, ideální pro zimní i letní dovolenou. Resort disponuje hned několika krásnými a moderními apartmány. V nich najdete vše potřebné, jsou kompletně vybavené a poskytují pořádnou dávku luxusu. Všechno je nové, jedinečné a krásné.

Objekty se nachází jen pár metrů od horského areálu Buková hora. Skibukovka má 5 sjezdových tratí k dispozici každému pro plno adrenalinu i zábavy. Na navazující lyžařský areál Červená voda potřebujete jenom jeden skipas. Přepychové výhledy na okolní krajinu vám vyrazí dech a to nejenom v zimě. Čerstvý vysokohorský vzduch vám naplní plíce svěžestí a čistotou.

dolní morava stezka

Nedaleko se nachází již zmíněné termály Velké Losiny. Užívejte si příjemně hřejivé lázeňské procedury, potěšení z horké vody a vychutnávejte si plnými doušky pocity relaxování a odpočinku. Blahodárný vliv na naše tělo a mysl se rozhodně nezapře. V léčivé vodě můžete odpočívat s rodinou nebo přáteli. Vyberte si dovolenou podle svého gusta.

Z apartmánů můžete v zimě i v létě podnikat výlety po okolní krajině. Najdete zde spoustu krásných národních památek, zajímavá města i místa, takže každý má co poznávat. Zažijte letošní dovolenou konečně tak, jak jste si vysnili.