Bílé a zdravé zuby jsou součástí image každého člověka. Můžete mít sebekrásnější tvář, ale pokud ji při každém úsměvu hyzdí žluté zuby a nevábný dech, krása ustupuje do pozadí. Vyzkoušeli jste spoustu bělících prostředků pro domácí použití a efekt byl jen krátkodobý? Nezoufejte. Naštěstí na tento problém již existuje efektivní řešení, které nabízíme i my, a to bělení zubů liberec! Jedná se o bezpečný způsob s dosažením maximálního stupně bělosti.
zubní péče

V našem estetickém dentálním centru poskytneme Vašim zubům špičkovou péči a ošetření. Je na Vás, jestli zvolíte http://www.ntm.cz/historicke-fotograficke-techniky/cast-vi-proces-van-dyke ordinační nebo domácí ošetření. Pokud zvolíte ošetření u nás v ordinaci, celým procesem projdete s pomocí dentální hygienistky. Ta Vám aplikuje na zuby velice bělící gel a intenzivní bělící látku, která se popere s pigmentovými skvrnami na Vašich zubech. Pro zvýšení efektu používáme speciální bělící lampu se studeným světlem. Celý proces trvá pouze 90 minut a stačí jen jedna návštěva pro dosažení kýženého výsledku.

Pokud si zvolíte bělení v pohodlí domova, musíte počítat s větší časovou náročností. Výsledek se dostaví později, a to zhruba do 14-ti dnů. V mezičase pouze navštěvujete naší dentální hygienistku, která proces bělení zkontroluje a popř. Vám vydá další gel. Tento si nanesete na zuby pomocí speciálního nosiče, který budete mít na zubech celou noc.

U tzv. mrtvých zubů bez nervů, které se nehezky zabarvily bělíme zuby zevnitř, čímž dojde k odstranění nežádoucího zabarvení.
jiskřivý úsměv

Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde získáte veškeré potřebné informace, ceníky i reference našich spokojených klientů. Rovnou se můžete objednat prostřednictvím objednávkového formuláře. Věříme, že budete s našimi odbornými službami spokojeni a rádi se k nám budete vracet. Už se nebudete stydět rozdávat úsměvy na všechny strany. Těšíme se na Vás i Váš chrup!